Vēlies pārvērtības? Iestājies Pārvērtību Akadēmijā jau šodien un nodrošini sev dalību programmā!

Atlikušas(-usi) vēl: 1 no 10 vietām.


Kā jau minēju. Vietu skaits Pārvērtību Akadēmijā aizpildās ātri.

Iepriekšējā reizē es saņēmu tik daudz pieteikumus, ka es fiziski nepaspēju uz visiem nemaz atbildēt. Jo Pārvērtību Akadēmija bija pilna ātri vien un bija jāsāk darbs pie pārvērtībām.

Tāpēc šoreiz pieteikšanās process ir mazliet citādāks.

Iepriekšējā reizē varēja pieteikties bezmaksas Skype konsultācijai, kurā es izstāstīju vairāk par programmu un tikai tad piedāvāju iestāties Pārvērtību Akadēmijā.

Šoreiz esmu izklāstījis visu par programmu jau savlaicīgi, lai taupītu savu un tavu laiku, nestāstot desmitiem reižu vienu un to pašu pirmajā sarunā.

Tāpēc...

Šoreiz iestāties Pārvērtību Akadēmijā var uzreiz. Tagad. Šajā lapā.

Un es sazvanīšos ar tiem, kuri iestāsies, lai runātu tikai par to, kas attiecas uz Tavām pārvērtībām.

Būsim atklāti.

Pārvērtību Akadēmija nav piemērota visiem.

...Ne visi ir gatavi pārvērtībām.

...Ne visi ir gatavi veikt finansiālu ieguldījumu savā izskatā, labsajūtā un veselībā.

...Ne visi ir gatavi ieviest pozitīvus uzlabojumus savā dzīvē. Un sākt to darīt jau šodien.

Redzi, ar cilvēkiem, kuri nav gatavi iestāties Pārvērtību Akadēmijā, man nav īsti jēga sazvanīties. Es labāk izmantoju šo laiku lietderīgāk, uzrakstot saviem lasītājiem noderīgu rakstu.

Tāpēc šoreiz es visus "nedarītājus" "atsijāju" savlaicīgi. (Neņem ļaunā)

Gadījumā, ja tu jūti, ka runa nav par tevi, tad turpini lasīt un rīkojies...


Lūk, pārvērtību process 7 soļos:


 • 1

  Iestājies Pārvērtību Akadēmijā

  Lai iestātos Pārvērtību Akadēmijā un nodrošinātu sev vietu, veic apmaksu par pirmo mēnesi. Izvēlies sev ērtāko apmaksas veidu. Tev ir iespēja noformēt automātisko maksājumu uz 3 mēnešiem vai veikt apmaksu par programmu vienā maksājumā un saņemt atlaidi 15% apmērā.

 • 2

  Pirmā konsultācija, anketas un testi

  Tiklīdz tu iestāsies Pārvērtību Akadēmijā, es ar tevi sazināšos un mēs vienosimies par mūsu pirmo draudzīgo sarunu Skaipā, Whatsappā vai Facebookā, kuras laikā izrunāsim visu par tavu mērķi, par tavu līdzšinējo pieredzi, parunāsim par tavu dzīvesveidu, ikdienas grafiku, ieradumiem, iespējām un daudz ko citu. Kā arī es tev nosūtīšu anketas un testus, kas būs jāizpilda, lai varētu tev sagatavot piemērotus plānus.

 • 3

  Sāc pārvērtības

  Mūsu pirmās konsultācijas laikā, anketās un testos iegūto informāciju es izmantošu, lai izstrādātu tieši tev un tavam dzīvesveidam piemērotu uztura un treniņu plānu. Plāns būs gatavs dažu dienu laikā un tu uzreiz varēsi ķerties klāt savām pārvērtībām.

 • 4

  Reizi mēnesī sazvanamies

  Reizi mēnesī mēs sazvanīsimies, lai izrunātu to, kā tev ir gājis iepriekšējā mēnesī un nolemtu, ko un kā darīt nākamajā mēnesī. Ne tikai organisms adaptējas, bet arī dzīvē daudz kas var mainīties. Tāpēc katru mēnesi es tev attiecīgi adaptēšu treniņu un uztura plānus, lai tu visu laiku vari turpināt progresēt. Tā pat uzladēsim tevi ar motivāciju un izrunāsim neskaidrās lietas.

 • 5

  Saņem 24/7 atbalstu

  No vienas konsultācijas līdz nākamajai var rasties dažādi jautājumi un neskaidrības. Tāpēc tev tiek nodrošināta iespēja vērsties pēc padoma un uzdot man jautājumus, sūtot man tos uz e-pastu vai Whatsappā.

 • 6

  Motivācija un uzraudzība

  Dažas pirmās nedēļas tev būs man jāsūta savas ēdiena bildes. Tas ne tikai palīdzēs tev saņemties darīt, bet es zināšu, ko tieši tu ēd. Nepieciešamības gadījumā došu ieteikumus. Tas straujā tempā ļaus mums uzlabot tavu ēdienkarti. Arī par treniņiem ik pa laikam būs jāatskaitās un jāizpilda pāris mājasdarbi. Tas palīzēs tev pieturēties pie grafika, uzturēt motivāciju un sasniegt rezultātus.

 • 7

  Izskaties, jūties un dzīvo labāk

  Pārvērtību Akadēmija sāksies 1. novembrī un beigsies 31. decembrī. Tas nozīmē, ka tu sagaidīsi Jauno 2017. gadu jaunā (vieglākā, slaidākā un veselīgākā) ķermenī.


Tagad mazliet vairāk par to, ko tu katru mēnesi īsti saņemsi...


Individuāls uztura plāns

Iestājoties Pārvērtību Akadēmijā, es tev nosūtīšu ar uzturu un ēšanas paradumiem saistītas anketas, kas palīdzēs sagatavot tieši tev piemērotu uztura plānu un ieteikumus.

Uztura plāns tiks sagatavots, lai tas atbilstu tavai bāzes vielmaiņai, tavam ķermeņa tipam, ikdienas aktivitātes līmenim, tavam ikdienas grafikam, tavam mērķim un citiem faktoriem.

Uztura plāns būs viegli uztverams un ievērojams. Skaitīt kalorijas nebūs nepieciešams un atteikties no mīļākajiem ēdieniem nevajadzēs.

Turklāt, tev būs izvēles brīvība, kurus produktus (no ieteiktajiem) lietot uzturā (konkrētā daudzumā).

Mainoties tavai ķermeņa kompozīcijai, ikdienas grafikam un citiem faktoriem, plāns reizi mēnesī tiks pārskatīts un pielāgots pēc nepieciešamības, lai progress visu laiku turpinātos.

Sekosim līdzi taviem rezultātiem un pašsajūtai, lai kopīgi atrastu tieši tev vispiemērotāko un visefektīvāko uztura režīmu. Tev būs labāka imūnsistēma, vairāk enerģijas, labāka pašsajūta.

Un pats galvenais, pēc 3 mēnešiem, atšķirībā no diētām, nekas nebeidzas. Tu būsi iemācījies ēst pareizāk un veselīgāk un turpināsi to darīt arī turpmāk.


Individuāls treniņu plāns

Līdzīgi kā ar uztura plānu, arī pirms treniņu plāna izstrādes, tev tiks nosūtītas anketas ar jautājumiem, kā arī fiziskie testi, kas tev būs jāveic, lai diagnosticētu tavu šā brīža fizisko sagatavotību.

Tas palīdzēs izstrādāt tieši tev piemērotu un slodzes ziņā optimālu treniņu programmu. Programmu, kas nav nedz par vielgu (nav rezultātu), nedz par grūtu (bojā veselību, iznīcina motivāciju).

Tu varēsi izvēlēties, trenēties mājās vai sporta zālē. Programma tiks sagatavota atbilstoši.

Visiem vingrinājumiem būs video/foto demonstrācijas ar korektu vingrinājumu izpildes tehniku.

Ņemot vērā to, ka ķermenis adaptējas pie vienas un tās pašas slodzes, tad reizi mēnesī pārskatīsim tavu progresu un atbilstoši pielāgosim treniņu programmas parametrus.

Treniņu programmas tiek sastādītas atsaucoties uz jaunākajiem pētījumiem sporta zinātnē un līdzšinējās pieredzes, lai palīdzētu tev sasniegt vislabākos rezultātus visīsākajā laika periodā.


Ikmēneša konsultācija

Reizi mēnesī mēs satiksimies Skaipā vai Whatsapā, lai pārrunātu iepriekšējā mēneša rezultātus un nākamā mēneša rīcības plānu, lai progress nemitīgi turpinātos.

Tā pat apspriedīsim neskaidros jautājumus un uzlādēsim tevi ar motivāciju.

Nav noslēpums, ka ikvienam veiksmīgam cilvēkam šajā pasaulē ir bijis mentors. Tas attiecas uz jebkuru dzīves sfēru - biznesu, fitnesu, attiecībām.

Tev nav jākļūst par ekspertu visās jomās. Tas nozīmē, lai būtu labā formā, tev nav jākļūst par fitnesa treneri. Tev tikai ir nepieciešams cilvēks, kurš tev sniedz nepieciešamo informāciju.

Reiz viena saruna, kurā man parādīja pareizo virzienu, izmainīja man dzīvi.


Iespēja uzdot jautājumus

No vienas līdz nākamajai konsultācijai tev var rasties dažādi jautājumi un neskaidrības. Un tas ir labi, jo tā ir iespēja iemācīties daudz jauna un noderīga.

Šādās situācijās tu nevis dosies uz “Google”, lai raktos simtiem dažādos meklējumu rezultātos un tajos apmaldītos un apjuktu, bet netērējot savu dārgo laiku varēsi jebkurā laikā uzrakstīt man uz E-pastu vai Whatsappā un saņemt drīzu profesionālu atbildi.

Strādājot komandā, man būs zināms tavs stāsts, mērķis, ikdienas grafiks, treniņu un uztura plāni, kā ari citi būtiski faktori, kas ļauj man sniegt tieši Tev optimālu un piemērotu ieteikumu.

Jo bieži vien nav viena pareizā atbilde un konkrētais jautājums ir jāskata individuāli.Vēlies apskatīties, kā Pārvērtību Akadēmija izskatās darbībā? Lūk, reāla saruna Skaipā Edžu...


Edžus bija vienas no pirmās Pārvērtību Akadēmijas dalībniekiem.

Edžus vēlējās atbrīvoties no liekā svara...vēdera...spārniņiem no sāniem. Tas tika veiksmīgi izdarīts 3 mēnešu laikā. Pēc tam mēs nomainījām mērķi no svara samazināšanas uz muskuļu audzēšanu.

Kopš tā laika Pārvērtību Akadēmija ir krietni uzlabota un šoreiz programma ir 3 mēnešu ilgumā. Toreiz programma bija 6 mēnešu garumā.

Starp citu. Ja vēlēsies, arī tev būs iespēja pēc pirmajiem 3 mēnešiem, turpināt Pārvērtību Akadēmiju jau nākamajā līmenī. Bet. Neskrienam laikam pa priekšu.


Iestājies Pārvērtību Akadēmijā un pārvērtības ir garantētas.Pazūd liekais svars (tauki) nevis samazinās ķermeņa svars uz ūdens rēķina, kā tas notiek ar diētām u.tml...Biežāk uzdotie jautājumi:


Kāpēc ir vērts iestāties Pārvērtību Akadēmijā?

Pirmkārt, trenēties attālināti ir finansiāli izdevīgāk. Vidēji 4-6 reizes izdevīgāk.

Ņemot vērā, ka 1 individuāla treniņu nodarbība pie personālā trenera maksā 10-25 Eur, tad vidēji mēnesī, trenējoties 3x nedēļā, ir jārēķinās katru mēnesi ar 210 Eur (17.5×12) lieliem izdevumiem.

Izdevumi pa 3 mēnešiem būtu 630 Eur. Un tas vēl neskaitot sporta zāles abonēšanas ikmēneša maksu, uztura konsultācijas un uztura plāna sagatavošanu. Kopējie izdevumi var pārsniegt 1000 Eur.

Otrkārt, tu vari brīvi plānot savu laiku. Tev nav jāpieskaņojas trenera grafikam. Turklāt, ja izlemsi trenēties mājās, nebūs jāpieskaņojas arī sporta zāles darba laikam.

Treškārt, tu vari strādāt komandā ar mani neatkarīgi, kurā pasaules malā tu atrodies. Tā pat arī mūsu sadarbībā nekas nemainās, ja tu pēkšņi nomainīsi dzīves vietu, sporta klubu vai tamlīdzīgi.


Vai trenēties attālināti ir efektīvi?

Pārvērtību Akadēmijas efektivitāte ir galvenais iemesls, kāpēc es vairs nevadu individuālas nodarbības sporta klubā, bet strādāju ar cilvēkiem tikai attālināti.

Pārvērtību Akadēmijā mēs strādājam pie visām niansēm, kas ietekmē rezultātus. Ne tikai pie treniņiem, kā tas notiek sporta klubā ar personālo treneri.

Tu vari iet uz vislabāko sporta klubu, pie vislabākā trenera, bet tas negarantē nekādus rezultātus.

Piemēram, nav nekāds noslēpums, ka rezultāti lielā mērā atkarīgi no uztura, ko tu lieto ikdienā. Tāpēc...

Vai nu tu vēlies vairāk enerģiju ikdienā... labāku veselību... atbrīvoties no liekajiem kilogramiem... audzēt muskuļu masu, vai kāds cits mērķis... uzturs spēlē lielu lomu.

Bet treneris sporta zālē ielīst tavā virtuvē nevar.

Bet pat, ja tev ir gan treniņu un uztura plāns. Tas vēl joprojām negarantē nekādus rezultātus.

Lai būtu rezultāti tev ir jārīkojas. Un atbalsts, motivācija no malas to palīdz izdarīt.

Tāpēc es apvienoju visu nepieciešamo vienā programmā, ko es nosaucu par Pārvērtību Akadēmiju, jo šī programma pārvērš ne tikai ķermeni, bet dzīvi kopumā.


Ar ko Pārvērtību Akadēmija atšķiras no Pārvērtību Formulas?

Pirmkārt, Pārvērtību Akadēmijā mums ir atgriezeniskā saite. Tu sūti man bildes, es nepārtraukti dodu tev ieteikumus, mēs visu laiku komunicējam. Pārvērtību Formulā šāda opcija nav, jo tu darbojies patstāvīgi.

Otrkārt, Pārvērtību Akadēmijā mums ir 1-pret-1 konsultācijas katru mēnesi. Pārvērtību Formulā ir iekļauts tikai e-pasta atbalsts un tev man privātais tālruņa numurs nav pieejams.

Treškārt pārvērtību Akadēmijā visus plānus sastādu tev es. Pārvērtību Formulā tev ir pieejama visa nepieciešamā informācija, bet visi lēmumi un izmaiņas ir jāpieņem patstāvīgi.

Bet galvenā atšķirība: Pārvērtību Akadēmija ir paredzēta cilvēkiem, kuri patstāvīgi netiek galā, kuriem ir nepieciešams atbalsts no malas, kāds kurš uzrauga un pieskata. Savukārt, Pārvērtību Formula ir piemērota tiem, kuri vēlas darīt visu patstāvīgi.


Tev tagad ir 2 izvēles iespējas...


Tu vari patstāvīgi censties visu izfunktierēt (kas pat vismotivētākajiem un inteliģentākajiem cilvēkiem var prasīt vairākus gadus).

VAI...

Tu vari iestāties Pārvērtību Akadēmijā un nākamos 3 mēnešu laikā pārvērst savu ķermeni, sekojot pārbaudītiem plāniem un strādājot komandā ar mentoru!


Pajautā sev:

Kā es vēlos izskatīties un justies...pēc mēneša...Jauno gadu sagaidot un turpmāk?

Vai tev ir konkrēts un pārbaudīts plāns, kā to sasniegt? Būsim atklāti - plāna neesamība ir tas pats, kas ieplānot izgāšanos.


Lai iestātos Pārvērtību Akadēmijā un nodrošinātu sev dalību programmā, veic apmaksu:


Lai iestātos Pārvērtību Akadēmijā, izvēlies ērtāko apmaksas veidu un veic maksājumu.

Tiklīdz maksājums tiks saņemts, es ar Tevi personīgi sazināšos, lai sāktu strādāt pie Tavām pārvērtībām!

Tev ir 2 varianti.

A) Ikmēneša maksājums

vai...

B) Veic priekšapmaksu par pilnu 3 mēnešu programmu un saņem 15% atlaidi

Dalības maksa Pārvērtību Akadēmijā ir 97 euro mēnesī jeb 291 euro kopā pa 3 mēnešiem. Veic apmaksu par pilnu programmu un ietaupi 43 euro.

Tikai 97 Eur/mēn.

Dalītais maksājums
97/mēn.
  Sākt pārvērtības

  Maksā 97 Eur mēnesī. Kopā 3 maksājumi. Klikšķini uz oranžās pogas un veic apmaksu par pirmo mēnesi.

  Es zinu, ka ir cilvēki, kuri šausmās tagad saķer galvu un nolādē mani par to, ka programma maksā 77 97 eur mēnesī (atklāšanas cena vairs nav spēkā), bet tajā pašā laikā...

  ...šie paši cilvēki divreiz nedomā, kad jāpērk ir jaunas kurpes VAI burciņu "tauku dedzinātāju" VAI pudele alkohola VAI džemperis, ar ko apslēpt savu augumu.

  No otras puses ir cilvēki, kuri brīnās, kāpēc tik lēti. Jo šādu summu cilvēki ir laimīgi maksāt tikai par 1 konsultāciju. Jo viena šāda konsultācija var apgriezt dzīvi pa 180 grādiem.

  Šie parasti ir cilvēki, kuri saprot, ka sevis pilnveidošana ir vienīgais veids, kā justies apmierinātam ar sevi un nodzīvot skaistu dzīvi. Nevis materiālās lietas.

  Es nezinu, kurā kategorijā esi tu... Bet es zinu vienu - veselība ir vislielākā vērtība dzīvē. Bez veselības un labas pašsajūtas, nevar izpausties ne darbā, ne attiecībās, ne izbaudīt un nodzīvot dzīvi pilnvērtīgi.


  Nelieto Pay Pal? Vēlies maksāt ar parastu bankas pārskaitījumu?


  Ņemot vērā to, ka visi nezina vai neizmanto Pay Pal, tad tas būtu stulbs šķērslis, lai neiestātos Pārvērtību Akadēmijā. Tāpēc tagad iespējams iestāties Pārvērtību Akadēmijā, veicot arī parastu bankas pārskaitījumu.

  internetbankaTe būs  rekvizīti:

  Saņēmējs: Matīss Bārtulis

  Konta nr: LV68HABA0551041159773

  Summa: 247 Eur

  Maksājuma mērķis: Pārvērtību Akadēmija + Tava e-pasta adrese

  SVARĪGI: Šī opcija pieejama TIKAI, lai apmaksātu pilnu programmu vienā maksājumā. Automātiskais ikmēneša maksājums pieejams tikai, izmantojot Pay Pal.


  Izskaties, jūties un dzīvo labāk 1. janvārī vai saņem atpakaļ samaksāto naudu!

  Tu esi to pelnījis.


  Es esmu pārliecināts, ka Pārvērtību Akadēmija palīdzēs tev izskatīties, justies un dzīvot labāk. Es esmu tik ļoti pārliecināts, ka es nodrošinu tev 90 dienu naudas atgriešanas garantiju.

  Gadījumā, ja tu sekosi norādēm, bet Pārvērtību Akadēmijai noslēdzoties, tev nebūs pat minimālas pozitīvas pārmaiņas, es atdošu tev visu samaksāto naudu.

  Tev tiešām nav, ko zaudēt, izņemot iespēju iestāties šajā programmā.

  Ar cieņu,

  Matīss Bārtulis

  Sertificēts fitnesa un veselīga dzīvesveida treneris

  Ir jautājumi? Raksti man Facebook Fitnesa Lapā vai uz e-pastu: [email protected].

  Tikai pasteidzies, jo Pārvērtību Akadēmija drīz būs pilna!