Mēs vēlamies, lai tu esi apmierināts ar savu pirkumu.

Ja tev ir kādi jautājumi, neskaidrības, aizķeršanās, lūdzu, sazinies ar mums, rakstot uz: info (@ simbols) sixpack.lv.

Gadījumā, ja esi nolēmis, ka iegādātais produkts vai pakalpojums nebija pareizs lēmums, raksti uz info (@ simbols) sixpack.lv, parādi, ka esi izmantojis produktu vai pakalpojumu, pievienojot klāt izpildītas darba lapas un uzdevumus, un mēs atgriezīsim tev visu samaksāto naudu pilnā apmērā.

Mēs nodrošinam naudas atgriešanas garantiju produktiem un pakalpojumiem, kas iegādāti šajā portālā (SixPack.lv) saskaņā ar LR MK 20.03.2014. noteikumiem Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”.

Visiem produktiem un pakalpojumiem, kas nav izstrādāti individuāli, tiek nodrošināta naudas atgriešanas garantija 14 dienas skaitot no iegādes brīža, izņemot gadījumus, kad pie attiecīgā produkta vai pakalpojuma apraksta ir norādīts cits, pagarināts, termiņš.

Mēs dažreiz attiecīgiem produktiem un pakalpojumiem nodrošinam garāku naudas atgriešanas termiņu nekā tas ir noteikts normatīvajos aktos. Maksimālais naudas atgriešanas termiņš, ko mēs mēdzam nodrošināt atsevišķiem produktiem un pakalpojumiem ir 30 dienas, par ko attiecīgo produktu vai pakalpojumu aprakstā ir jābūt īpašai norādei par to. Ja šādas norādes nav, tad naudas atgriešanas termiņa pagarinājums netiek nodrošināts.

Individuāli izstrādātiem produktiem un pakalpojumiem (piemēram, individuāli izstrādāts treniņu vai uztura plāns) naudas atgriešana nodrošināta netiek.

Gadījumā, ja esi izvēlējies dalīto maksājumu par produktu vai pakalpojumu, un tu neesi pieprasījis naudas atgriešanu līdz attiecīgā termiņa beigām, rakstot uz info (@ simbols) sixpack.lv, tev ir pienākums apmaksāt iegādāto produktu vai pakalpojumu pilnībā.

Mūsu mērķis ir nodrošināt cilvēkiem iespēju labticīgi izmēģināt produktus un pakalpojumus, nodrošinot naudas atgriešanu saskaņā ar šiem noteikumiem. Mēs nodrošinam naudas atgriešanas garantiju saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un tikai tiem, kuri tiešām ir likuši iegādātos produktus un pakalpojumus lietā.

Mēs nenodrošinam naudas atgriešanu tiem, kuri iegādājas produktus un pakalpojumus, tos neizmanto atbilstoši instrukcijām un/vai lejupielādē programmās pieejamos materiālus (teksta, video, audio u.c. failus) un pieprasa naudas atgriešanu.