Privātuma Politika

Paldies, ka nolēmi atvēlēt laiku un iepazīties ar SixPack.lv Privātuma Politiku.

Pirmkārt, gribam, lai zini, ka mēs nopietni attiecamies pret privātumu. Arī mēs izmantojam internetu un vēlamies zināt, kas notiek ar mūsu iesniegto informāciju. Diemžēl, nereti sarežģītas un neskaidras privātuma politikas nesniedz atbildes. Tāpēc mēs esam uzrakstījuši šo Privātuma Politiku skaidrā un viegli uztveramā manierē, jo mēs, atklāti sakot, vēlamies, lai tu to izlasi.

Otrkārt, mēs vēlamies, lai tu saproti, kā mēs saņemam, apstrādājam un izmantojam šajā mājaslapā iegūto informāciju. Kā arī vēlamies, lai zini savas tiesības uz iesniegto informāciju.

Treškārt, mēs gribam, lai tu zini, ka šajā mājaslapā iesniegtie dati ir drošībā un tiek izmantoti labticīgi. Tas ir, lai uzlabotu mājaslapas darbību, lai komunicētu ar tevi ar un nodrošinātu iegātātos produktus un pakalpojumu.

Šī Privātuma Politika stājas spēkā 2018.gada 24.maijā.

 1. VISPĀRĪGI

Šī privātuma politika informē kā SixPack.lv („Mēs”, „Mūsu”, „Pakalpojuma sniedzējs”) saņem, apstrādā un izmanto tavus („Tu”, „Mājaslapas apmeklētājs”, „Lietotājs”) iegūto informāciju mūsu mājaslapā www.sixpack.lv („portāls”, „vietne”, „mājaslapa”).

Šajā privātuma politikā mājaslapa un produkti tiek saukti kolektīvi par „Pakalpojumiem”. Izmantojot jebkurus pakalpojumus mūsu mājaslapā, tu apstiprini, ka esi izlasījis, sapratis un piekrīt visam, kas rakstīts šajā Privātuma Politikā.

Šīs privātuma politikas saturs ik pa laikam var tikt mainīts un/vai papildināts. Visas izmaiņas būs redzamas šajā lapā. Katram mājaslapas apmeklētājam ir pienākums pirms Pakalpojumu izmantošanas, izlasīt šo Privātuma Politiku.

 1. KĀ MĒS IEGŪSTAM UN IZMANTOJAM INFORMĀCIJU

Tad, kad tu izmanto mūsu Pakalpojumus, mēs iegūstam informāciju. Daļu informācijas mēs iegūstam automātiski („Tehniskā informācija”). Personu identificējošu informāciju („Personīgā informācija”) tad, kad tu izvēlies to iesniegt.

Piemēram, ienākot mūsu mājaslapā, mēs automātiski iegūstam tādu informāciju, kā piemēram, tavas ierīces laika zona, to, kādu interneta pārlūku tu izmanto, tavu IP adresi, tavā interneta pārlūkā izveidotos sīkfailus.

Tad, kad tu pārvietojies pa mūsu mājaslapu, mēs iegūstam informāciju par to, kuras mājaslapas sadaļas tu apmeklēji, kādus Pakalpojumus izmantoji, pēc kādiem atslēgvārdiem tika atrasta mūsu mājaslapa.

Piemēram tad, kad tu reģistrējies kampaņām vai iegādājies Pakalpojumus, no tevis var tikt prasīta Personīgā informācija, tāda kā vārds, uzvārds, e-pasts, adrese, maksājuma informācija (ieskaitot norēķinu kartes numurs), telefona numurs.

Iegūto informāciju mēs izmantojam, lai varētu tevi identificēt, ar tevi sazināties un nodrošināt tev pieprasītos maksas vai bezmaksas pakalpojumus.

Reģistrācija: Tad, kad tu reģistrējies pakalpojumiem, kā piemēram, izaicinājums, jaunumu saņemšana vai vēlies pieslēgties produktam, no tevis var tikt prasīta personīgā informācija, kas tiek izmantota, lai tevi identificētu un nodrošinātu Pakalpojumus.

Aptaujas: Veicot aptaujas šajā mājaslapā, mēs iegūstam datu apkopojumu un individuāli aptaujas dalībniekus neidentificējam.

Raksti un forumi: Mēs varam nodrošināt mājaslapā iespēju tev publicēt informāciju (piemēram, komentārus rakstiem). Darot to, tu piekrīti publicēt norādīto informāciju. Ņem vērā, ka informācija ir publiski pieejama ikvienam mājaslapas apmeklētājam. Mēs nevaram kontrolēt to, kā publicētā informācijā publiskajā telpā tiek izmantota.

Uzziņas: Ja tu mums nosūti komentāru, jautājumu vai ierosinājumu, mēs saglabājam saņemto informāciju, lai sniegtu tev atbildi, kā arī, lai uzlabotu mūsu sniegto Pakalpojumu kvalitāti.

Hipersaites (linki): Ja tu nospied uz linka kādā no mūsu ziņojumiem (piemēram e-pastā vai Facebook vēstulē), mēs varam identificēt tavu e-pasta adresi un/vai sociālā tīkla profilu un sasaistīt to, kā tu izmanto mūsu Pakalpojumus (piemēram, kuras mājaslapas sadaļas tu izmanto un kādus pirkumus tu veic).

Apmeklētāji: Ja tu tikai apmeklē mūsu mājaslapu un nereģistrējies, nepieprasi nekādu informāciju, nesazinies ar mums vai nepublicē informāciju mūsu Pakalpojumos, kā arī neesi nospiedis uz mūsu hipersaitēm ziņojumos, mēs neiegūstam nekādu personīgo informāciju, izņemot interneta žurnāla failus (web logs). Šādā gadījumā, mēs izmantojam informāciju, lai nodrošinātu tavu pieprasījumu mājaslapā. Mēs nevienam neizpaužam šo informāciju, izņemot, lai nodrošinātu tavu pieprasījumu ar tavu piekrišanu.

Interneta žurnāla faili (web logs): mēs izmantojam šo informāciju, lai automātiski iegūtu pamatinformāciju par mājaslapas apmeklētājiem. Šī informācija palīdz mums uzlabot mājaslapas funkcionalitāti, identificēt populārākās mājaslapas sadaļas, uzlabot mūsu Pakalpojumu kvalitāti, kā arī citiem vadības un analītiskiem mērķiem. Mēs izmantojam šo informāciju arī, lai identificētu ļaunprātīgus Pakalpojuma lietotājus.

Žurnāla faili satur:

 • Interneta domēnu, no kura tu piekļusti Pakalpojumiem
 • Tavu IP adresi
 • Informāciju par tavu interneta pārlūkprogrammu un operētāsistēmu
 • Tava apmeklējuma datumu un laiku
 • Pakalpojuma sadaļas, ko tu apmeklēji

Cepumiņi (cookies) un citas datu iegūšanas tehnoloģijas: Mēs izmantojam cepumiņus, tīmekļa bākas (web beacons), pikseļus un līdzīgas tehnoloģijas, lai atcerētos tavus iestatījumus šajā mājaslapā, atvieglotu Pakalpojumu lietošanu, analizētu mājaslapas apmeklējumus, piegādātu un izmērītu reklāmu efektivitāt. Cepumiņi, saukti arī par sīkfailiem, ir mazi teksta faili, ko saglabā tava interneta pārlūkprogramma (Internet Explorer, Edge, Chrome, Firefox, Safari u.c.). Cepumiņi paši par sevi nesatur nekādu personīgo informāciju, izņemot gadījumus, kad tu reģistrējies mūsu Pakalpojumiem un norādi personīgo informāciju. Šādā gadījumā personīga raksta informācija var tiks sasaistīta ar cepumiņā jau saglabāto informāciju. Tu vari deaktivizēt cepumiņu lietošanu interneta pārlūkā, bet tas var ierobežot tavas iespējas izmantot mūsu Pakalpojumus.

Saziņa ar tevi: Mēs varam izmantot iegūto informāciju, lai sazinātos ar tevi un atbildētu uz taviem pieprasījumiem. Mēs varam sazināties ar tevi, lai, piemēram, saistībā ar Pakalpojumiem, akcijām un citiem īpašajiem piedāvājumiem, kā arī lai nosūtītu rakstus un citu, mūsuprāt, tev saistošu informāciju.

Pakalpojumu sniedzēji: Mēs izmantojam trešo pušu pakalpojumus, lai sniegtu un nodrošinātu savus Pakalpojumus. Šiem pakalpojumu sniedzējiem var tikt sniegta piekļuve šajā mājaslapā iegūtajai informācijai ar nolūku veikt konkrētos Pakalpojumus. Mēs sadarbojamies tikai ar labticītiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri nodrošina datu konfidencialitāti, drošību un neizmanto tos citiem nolūkiem.

Sociālie mediji: Šajā mājaslapā var tikt izmantota sociālo tīklu funkcionalitāte, piemēram tāda kā, Facebook „Like” („Patīk”), „Share” („Dalīties”) u.c. pogas. Šo pogu izmantošana ir saskaņā ar attiecīgo pakalpojumu sniedzēju, kas šo pakalpojumu nodrošina, privātuma politiku.

Pievienojoties un izmantojot sociālo tīklu grupas un lapas (piemēram, Facebook grupa vai lapa), atceries, ka sociālajos tīklos publicētā informācija ir publiska un pieejama ikvienam. Turklāt, pakalpojumu izmantošana ir saskaņā ar attiecīgo pakalpojumu sniedzēju praksti un politiku.

Biznesa pārvedums: Ja mēs pārvestu mūsu uzņēmuma aktīvus citam uzņēmumam, mēs, visdrīzāk, iekļautu arī mūsu personas datu bāzi.

Datu izpaušana, kad to pieprasa likums: Šajā mājaslapā iegūtā informācija var tikt izpausta, ja to pieprasa likums. Mēs varam izpaust šādu informāciju, atbildot uz tiesībsargājošo iestāžu pieprasījumiem vai, ja mēs uzskatam, ka šāda informācijas atklāšana ir piemērota, lai aizsargātu mūsu likumīgās tiesības vai aizsargātu ikviena īpašumu vai drošību.

 1. TREŠĀS PUSES

Ņemot vērā to, ka mēs izmantojam trešo pušu produktus un pakalpojumus, lai iegūtu personīgos datus un nodrošinātu mūsu Pakalpojumus, šajā mājaslapā iesniegtā informācija var tikt nodota attiecīgajām trešajām pusēm.

Piemēram, mēs izmantojam Google Analytics, kas ļauj mums analizēt, kā apmekletāji izmanto mūsu Pakalpojumus, kas attiecīgi ļauj mums uzlabot mūsu Pakalpojumus. To, kā Google izmanto tavu informāciju, tu vari izlasīt šeit: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.

Mēs izmantojam iegūtos datus, lai attēlotu mērķtiecīgas reklāmas un veiktu mārketinga komunikāciju saistībā ar Pakalpojumiem, kas, mūsuprāt, varētu būt tev saistoši.

Mēs varam piedāvāt tev iespēju sazināties ar citiem uzņēmumiem, kā piemēram, reklāmdevējiem, mārketinga partneriem, satura nodrošinātajiem, lai iegūtu informāciju vai iegādātos produktus vai pakalpojumus. Tu pats izvēlies uzticēt vai neuzticēt savu personīgo informāciju šīm kopmanijām. Ja tu sniedz informāciju citiem uzņēmumiem, iegūtā informācija tiks izmantota saskaņā ar attiecīgo kompāniju noteikumiem nevis saskaņā ar šo privātuma politiku.

Mēs nepārstāvam, neatbildam un nesniedzam nekādas garantijas par citu uzņēmumu privātuma un drošības politiku. Šī privātuma politika ir spēkā tikai šajā mājaslapā. Mēs aicinam tevi uzmanīgi izlasīt citu uzņēmumu atbilstošās politikas un noteikumus viņu mājaslapās.

 1. TAVAS TIESĪBAS ATTIECĪBĀ UZ PRIVĀTUMU

Ja tu vēlies pārtraukt saņemt no mums e-pastus un/vai cita veida komunikāciju, vai arī tu vēlies labot, papildināt, dzēst iesniegto informāciju, tu vari atsūtīt mums pieprasījumu uz mūsu e-pasta adresi, kas norādīta zemāk. Mēs apmierināsim šādu pieprasījumu samērīgā termiņā.

Tu vari atrakstīties no turpmāku e-pastu saņemšanas un dzēst savu iesniegto informāciju no mūsu datubāzes patstāvīgi ar pāris klikšķiem, sekojot norādēm, ko tu atradīsi jebkura mūsu mārketinga e-pasta pašā apakšā.

Tu vari jebkurā brīdī atrakstīties no turpmāku ziņu saņešanas Facebook vēstulēs (Facebook messanger) atbildot uz jebkuru no ziņām ar vārdu „Stop” un tad nospiežot „Unsubscribe”.

Tu vari atteikties no Google Analytics programmas šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Tu vari atteikties no tev saistošām reklāmām:

 • Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
 • Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
 • Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads
 1. NESEKOT (DO NOT TRACK)

Ja tavā interneta pārlūkā ir ieslēgta „Do not track”, „Incognito” vai kāda līdzīga funkcija, tā nemaina to, kā mēs iegūstam informāciju šajā mājaslapā.

 1. LINKI (HIPERSAITES)

Mūsu mājaslapā atrodas linki (hipersaites) uz citiem resursiem ar atširīgām privātuma politikā. Ja tu iesniedz personīgo informāciju ārpus mūsu mājaslapas, ņēm vērā, ka tava informācija tiek izmantota saskaņā ar attiecīgo resursu praksi un politiku.

 1. DROŠĪBA

Mēs labticīgi rūpējamies par iesniegtajiem personīgajiem datiem ievērojot fizisku un elektorinisku nodrošinājumu, lai nodrošinātu datu drošību un konfidencialitāti pret pamatoti paredzamiem riskiem. Drošība ir paredzēta, lai novērstu neatļautu datu izmantošanu, piekļuvi, izpaušanu, iznīcināšanu un izmaiņām.

 1. BĒRNI

Mūsu Pakalpojumi ir paredzēti tikai pilngadīgiem cilvēkiem (vismaz 18 gadu vecumu sasniegušiem). Šajā mājaslapā, mums zinot, netiek iegūta informācija no bērniem vai nepilngadīgiem cilvēkiem.

 1. MŪSU APŅEMŠANĀS

Mēs esam apņēmušies ievērot mūsu konfidencialitātes politiku un piemērojamos tiesību aktus un padarīt tavu tiešsaistes pieredzi drošu un vērtīgu. Ja tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi vai bažas saistībā ar šo Privātuma Politiku, raksti mums uz matiss [@simbols] sixpack.lv, norādot vēstules tematā „Privātuma Politika”.

 1. KAM MĒS ESAM

Par tavu datu drošību šajā mājaslapā rūpējas SIA Maverick Solutions, Reģ. Nr.: 40203129247. Adrese korespondencei: „Teikums”, Jaunā Teika, Gustava Zemgala gatve 78, Rīga.

Maverick Solutions, SIA, Reģistrācijas numurs: 40203129247, Adrese: Slāvu iela 15-67, Rīga, Latvija. Privātuma politika | Distances līgums Lietošanas noteikumi