Nez, cik KG mēs kopā "nometām"?

...prasīja kāds Slaiduma Challenge grupiņā.

Slaidumiņ, man ir atbilde!

734.4 kg.

Tas ir kopējais "nomestais" kilogramu daudzums, kas reģistrēts fināla ierakstā.

Paldies visiem 460 Slaidumiņiem, kuri ne tikai iesāka izaicinājumu, bet pabeidza iesākto līdz galam un padalījās grupiņā ar rezultātiem.

Nav slikti, ne?

Un tas ir tikai 1 nedēļas darbiņš.

Pēc 3 mēnešiem šī statistika būs ievērojamāka. 

Daudz ievērojamāka.

Vai pareizāk būtu teikt - mazāk ievērojama? 🤔

Jo, mērķtiecīgi turpinot darboties, Slaidumiņi turpinās "kust" un paliks mazāki un slaidāki. Līdz ar to grūtāk pamanāmi.

Un tas noved pie otrā jautājuma, par ko ir liela interese:

"Kā iet Slaidumiņiem, kuri turpina pārvērtības Slaiduma Dzinējā (Slaiduma Autobusā)?"

Lai neviens neteiktu, ka es stāstu pasakas, es nolēmu vienkārši pārkopēt pāris komentārus no atskaišu ieraksta Slaiduma Autobusa grupiņā, lai katrs pats var izspriest pats, kā Slaidumiņiem sokas:

💬 Ilgvars:

Labrīt! Mana atskaite par autobusā pavadītajiem 3 mēnešiem, tā ir sasodīti laba! Tātad, zaudēti 17 kg., esmu kļuvis šaurāks par 58.5 cm, tauku procents samazinājies no 30.47% uz 21.92%

💬 Ziedīte: 

Un kur tas laiks joņo...jau 2 mēneši Slaiduma Autobusā, neticās...bet fakts. Tātad, atskaites datums. Progress ir, un summējot kopš pirmās dienas autobusā, esmu aizsūtījusi kosmosā 43.5 cm un 9.6 kg. No slaiduma čelendža jau 14.1 kg!

💬 Iveta:

Manas izmaiņas trīs mēnešu laikā -10 kg. -44,5 cm. Esmu pārvērtusies gan ārēji, gan iekšēji. Paldies superīgajiem līdzbraucějiem un Matīsam. Vēl viss ir priekšā!

💬 Viktorija:

Man arī gatava otrā mēneša atskaite. Beidzot mani svari rādīja skaitli,kurš sākas ar 6!!! Jē!!! Šomēnes zaudēti 25,5 cm (kopā pa diviem mēnešiem 58,5 cm!!!) un svars šobrīd ir 69,8kg mīnus 3,5 kg (kopā 6kg). Šomēnes nebiju tik uzcītīga un mazliet novirzījos no pareizā ceļa. Vingrot man arī patīk, tik šonedēļ nesanāk tik daudz kā gribētos... Paldies visiem par atbalstu!

💬 Sarma:

Kopumā -50cm un - 17kg pa 3 mēnešiem...

💬 Laila:

Čau Slaidumiņi! Šodien savilku savus ciparus kopă un pati ar rezultātu esmu ļoti apmierinăta, jo ieguvumu šajā autobusā ir krietni vairāk nekā zaudējumu, jo zaudēti ir tikai cm, kg, lielās drēbes, stresiņi un uztraukumiņi, bet iegūts ir daudz daudz vairăk - pozitīvisms, miers, virtuāls draugu pulks, atspulgs spogulī, spēěks, izturība, azarts utt utt. Es varu godīgi pateikt, ka šobrīd esmu labākā formā savos 52, nekā gadus 20 atpakaļ, šis projekts reāli strādā.

Tas viss soli pa solim, kas tiek sperti ar pilnu pārliecību, pilnveidojot dzīves veidu un domāšanu, nevis cenšoties nomainīt visu dzīvi vienā dienā pa 180 grādiem kā to dara diētas un visādi fitnesa plāni.

Starp citu, es varētu turpināt kopēt un kopēt komentārus ilgi un dikti, jo pozitīvas pārmaiņas ir visiem, kuri klausās Slaiduma Dzinēja lekcijas un rīkojas, tomēr nav iespējams pārkopēt to pozitīvo un uz izaugsmi orientēto atmosfēru, kas valda grupiņā.

Slaidumiņ, es, protams, gribētu, lai tu esi starp mums un izjūti to personīgi.

Bet es tevi piespiest iestāties Slaiduma Dzinējā nevaru un negribu.

Tai ir jābūt tavai izvēlei.

Gadījumā, ja tu vēl neesi iestājies Slaiduma Dzinējā, bet tev ir vēlēšanās pārvērst savu ķermeni un paņemt no dzīves vairāk, tad zini, ka ir pēdējais brīdis rīkoties:

>> Iestāties Slaiduma Dzinējā

Pieteikšanās tiks slēgta pavisam 15. janvārī (trešdien) plkst 23:59.

Matīss "Slaiduma Autobusa šoferītis" Bārtulis
Pārvērtību mentors

P.S. Slaidumiņ! Tas, kāda ir tava dzīve šodien, ir atkarīgs no taviem lēmumiem vakar. Tas, kāda tava dzīve būs rīt, ir atkarīgs no taviem lēmumiem šodien. Pieņem šodien tādus lēmumus, lai rīt, parīt nav jānožēlo.

Es vēlos pārvērtības!Slaidumiņ! Spied te, lai sāktu pārvērtības >>