Slaiduma Dzinējs: Pārvērt savu ķermeni, domāšanu un dzīvi 12. nedēļās.

RE: Atklāta vēstule topošajam Slaidumiņam. Svarīgi izlasīt!

Čau, Slaidumiņ!

Tu esi darītājs un tāpēc tu esi šajā lapā.

Tieši tāpēc es gribu tev piedāvāt unikālu iespēju turpināt pārvērtības jaunā un pavisam citādākā programmā: Slaiduma Dzinējs.

Šī programma šobrīd ir pieejama tikai Slaiduma Challenge dalībniekiem un tikai ļoti īsu brīdi.

Slaidumiņ, ja vēlies šogad būt savā labākajā formā (gan fiziskā, gan psiholoģiskā), tad ir pēdējais brīdis sākt rīkoties.

Pieteikšanās programmā tiks slēgta 23. janvārī plkst 23:59.

Būšu atklāts.

Šī ir salīdzinoši jauna programma. Tieši tāpēc tev ir unikāla iespēja tajā piedalīties un maksāt tikai mazu daļiņu no pilnās summas, kas būs spēkā tiklīdz programma būs pieejama plašākai publikai šogad, 2018. gadā.

Es izveidoju šo programmu, jo parastās programmas ilgtermiņā nestrādā. Nu tu zini diētas, fitnesa plāni utt., jo tām trūkst visi veiksmīgām pārvērtībām nepieciešamie elementi, par kuriem tu tagad jau zini.

Bet galvenais, kāpēc es izveidoju šo programmu: es gribu palīdzēt tev sasniegt tavu LIELO mērķi.

Nē, ne jau tikai atbrīvoties no liekā svara. Bet nodzīvot laimīgāku un jaudīgāku dzīvi.

Atceries savu vīziju, par ko mēs runājām pāris dienas atpakaļ - ko tu vēlies un kāpēc tu to vēlies? Kāpēc, kāpēc, kāpēc...?

Kā tu zini, es jaunus individuālos klientus šobrīd neņemu. Un es negribu tev vienkārši pārdot izdrukājamu tievēšanas programmu, jo mēs zinām, ka tā, labākajā gadījumā, visdrīzāk, tiks tikai izdrukātas un krās putekļus, jo šādām programmām trūkst visi veiksmīgām pārvērtībām nepieciešamie elementi.

Tāpēc es izveidoju Slaiduma Dzinēju. Soli pa solim programmu, kurā ir apvienots viss nepieciešamais veiksmīgām un noturīgām pārvērtībām.

Šī ir Tava iespēja ne tikai pārverst mazo ekonomisko vabolīte motorīti par jaudīgu Slaiduma Dzinēju bez diētām, bet es un pārējie Slaidumiņi tevi "dzīs" uz priekšu un neļaus padoties.

Iestājies Slaiduma Dzinējā (iekāp Slaiduma Autobusā) un katru nedēļu tu ieviesīsi un nostiprināsi savā dzīvē jaunu slaiduma ieradumu un iemācīsies zināšanas, kas tev noderēs visu turpmāko dzīvi.

Tev būs nepieciešamās zināšanas par uzturu, treniņiem un domāšanu, kas ļaus tev patstāvīgi un ar pārliecību pieņemt lēmumus un būt elastīgam jebkuros dzīves apstākļos.

Tev būs tās 20% zināšanu, kas dod 80% rezultātu. Turklāt, zināšanas tiks nodotas tev pakāpeniski, soli pa solim, lai nav "jānoslīkst" informācijas okeānā.

Atsaucīgs atbalsts, uzraudība, motivācija no pārējiem Slaidumiņiem Darītājiem un no manis personīgi.

Un tā veselas 12 nedēļas (Patiesībā, cik ilgi vien vēlēsies, jo lekcijas un atbalsta grupa tev būs pieejama vienmēr.)

Pēc 3 mēnešiem tev būs ne tikai slaidāks augums, bet arī tu zināsi visu nepieciešamo, lai varētu sevi patstāvīgi uzturēt labā formā arī turpmāk. Tev būs ieviesti slaiduma ieradumi ikdienā, optimāla hormonalā vide, labāka pašsajūta un uz panākumiem orientēta domāšana.

Kā iestāties Slaiduma Dzinējā un "ielekt" Slaiduma Autobusā?

Slaidumiņ, ja vēlies turpināt pārvērtības un esi gatavs ieguldīt savā nākotnē, izdari šos 2 soļus:

Solis #1: Iestājies Slaiduma Dzinējā, sekojot norādēm šajā lapā un veicot apmaksu.

Solis #2: Kad ir veikta apmaksa, pievieno mani FB draugos un atsūti man Facebook/Messanger vēstulē ziņu: "Es iestājos Slaiduma Dzinējā!" (Svarīgi izdarīt, lai es varu tevi pēc tam pievienot slepenajai grupiņai)

24. janvārī, kad būs noslēgusies pieteikšanās, tu tiksi pievienots slēgtajai grupiņai jeb tu "iekāpsi" Slaiduma Autobusā kopā ar visiem darītājiem un tev tiks piešķirta piekļuve Slaiduma Dzinēja lekcijām mājaslapā. Citiem vārdiem sakot, sāksies ar piedzīvojumiem bagāts brauciens uz pieturu Pārvertības.

Cik maksā dalība programmā jeb "biļete" Slaiduma Autobusā?

Pirms es vispār Tev dodu iespēju iegādāties biļeti, es gribu, lai tu padomā...

Cik maksā rezonējoša vielmaiņa?

Hormonālā vide?

Ciešāks miegs?

Labākas attiecības?

Veselība?

Pašpārliecinātība?

Dzīvesprieks?

Enerģija?

Paaugstinājums darbā?

Brīvība?

...

Padomā.

Cik vērtas Tev ir pārvērtības?

Runājot par programmu un cipariem...

Lūk, kas Tev vispār būs pieejams:

 • Video lekciju kurss un darba lapas par uzturu (390eur vērtība)
 • Video lekciju kurss par treniņiem un darba lapas (390eur vērtība)
 • Video lekciju kurss par domāšanas pilnveidošanu un ieradumu maiņu (390eur vērtība)
 • Iknedēļas LIVE video sesijas ar jautājumiem un atbildēm (100eur vērtība)
 • Katru nedēļu video receptes un ēdienu idejas, lai ēst veselīgi vienmēr ir garšīgi un neaizņem daudz laika (150eur vērtība)
 • Tavai fiziskajai sagatavotībai pielāgojama treniņu programma 2-3 reizēm nedēļā ar progresijām. Tu varēsi izvēlēties trenēties mājās vai sporta zālē (270eur vērtība)
 • Vingrinājumu video demonstrācijas (70 eur vērtībā)
 • Ikdienas atbalsts no manis un pārējiem Slaidumiņiem slēgtā Facebook grupiņā (nenovērtējams naudas izteiksmē)

fade-leftfade-rightKopējā vērtība vairāk nekā 1760 eur

No vienas puses 1760 eur nav mazs cipars.

Neskatoties uz to, ir Slaidumiņi, kuri būtu gatavi pirkt biļeti par šo cenu.

Vai tas būtu tā vērts?

Bez šaubām.

Ja tā padomā, būtu ļoti grūti atrast auto, kas būtu braucamā stāvoklī pa šo naudu. Un auto ir tikai bleķa kaste. Mēs te runājam par pārvērtībām dzīvē.

Lai nu kā.

Man Tev ir labas ziņas.

Tev nebūs jamaksā 1760 eur.

Nedz 970 eur, kas būs standarta cena, tiklīdz programma būs pieejama plašākai auditorijai.

Ja tu rīkosies tagad, tev nebūs jāmaksā pat puse no tā.

Kāpēc tā?

Tikai tāpēc, ka esi pierādījis, ka Tu esi Slaidumiņš Darītājs.

Ja tu rīkosies tagad, es Tev došu vienreizēju iespēju iegādāties "biļeti" un ielekt Slaiduma Autobusā super izdevīgi.

Brīdinu!

Lētāk nekad nebūs.

Būs tikai dārgāk.

Uzmanību! Katras nākamās 50 biļetes dārgākas!

fade-leftfade-rightStandarta biļetes cena  970  Eur. Šobrīd tikai...

Dalītais maksājums
eur147/mēn
3 ikmēneša maksājumi
Turpināt pārvertības

  Nākamās 50 biļetes: 347 eur (Dalītais maksājums 177 eur/mēn.)

  Nav PayPal konts? Nekas, izmantojot PayPal, tu vari maksāt arī ar bankas karti kā jebkur citur internetā. Nesanāk? Spied te un noskaties pamācību.

  Uzmanību! Līdz pieteikšanās noslēgumam:

  Emm... tas viss par 2 eur dienā? Jā, lētāk nekā sauss kruasāns ar lētu kafiju.

  Izvēle ir tava, protams.

  Vienam kruasāns katru dienu ir svarīgāks pilnai laimei nekā sasniegt savu vīziju. Citam atkal krutāks telefons ir svarīgāks par visu citu pasaulē. Katram savas vērtības.

  Man patīk cipari, tapēc parēķinam kopā.

  Šī programma izmaksā sākot no 82eur/menesī, ja dala uz 3 mēnešiem (247/3). Var dalīt uz 6..12...mēnešiem, jo programmas materiāli un grupiņas atbalsts tev būs pieejams visu laiku.

  Teorētiski par šo naudiņu tu vari nopirkt sporta zāles abonamentu. Bet jautājums: vai tas ir gana veiksmīgām pārvērtībām?

  Teorētiski tu vari aiziet 3 vai 4 mēnesī uz individuālu nodarbību pie trenera (protams, vajadzīgs arī sporta zāles abonaments papildus). Bet vai ar to pietiks, lai sasniegtu mērķi?

  Vēl tu vari pasūtīt treniņu plānu par šo naudu vai nopirkt burciņu ar tauku "dedzinātājiem". Un atkal...vai tas dos cerētos rezultātus?

  Starp citu.

  Pēdējo reiz, kad bija atvērtas pāris vietas Pārvērtību Akadēmijā, man pieteicās viena meitene un pieteikumā rakstīja man:

  "5 gadi patstāvīgi cenšos nomest to lieko, bet kā redzi nekas nesanāk (..) Izmisīgi skrienu ar galvu sienā un nekas nesanāk (..) Būšu ļoti laimīga, ja dosi man iespēju."

  Es devu iespēju, jo sapratu, ka viņa pati galā netiek. Kā nekā ir pagājuši jau veseli 5 gadi. Tas jau par kaut ko liecina.

  Viņa iestājās programmā. Mēs sarunājām mūsu pirmo sazvanīšanos. Bija vēls un es aizgāju gulēt. No rīta piecēlos un pamanīju ziņu, ka meitene no programmas ir izstājusies.

  Es pajautāju, kas notika? Man tiešām interesēja, kas notika ar meiteni, kura pirms pāris stundām bija izmisumā un lūdza palīdzību, bet tagad no tās atteicās.

  Es uzrakstīju.

  Saņēmu atbildi: "Es apdomāju un izdomāju, ka to naudu, kas jāmaksā par programmu es varu iztērēt labāk. Es tikšu galā pašas spēkiem."

  Kāpēc es tev to stāstu?

  Es gribu, lai tu reālistiski izvērtē to, kā tev ir gājis līdz šim. Jo balstoties uz to, var prognozēt, kā tev ies turpmāk.

  Es gribu, lai tu nebaidies uzdrīkstēties un notici sev. Šī meitene neticēja sev, pretējā gadījumā pat miljons eur nebūtu žēl atdot, ja vien tu zinātu, ka TU VARI sasniegt savu mērķi.

  Vēl.

  Slaiduma Challengā piedalījās arī sieviete, kura kādreiz Pārvērtību Akadēmijas vidū izstājās, sakot, ka viņa to visu jau pa lielam zin un viņai nevajag uzraudzību un atbalstu. Bet nu redz, viņa piedalās Slaiduma izaicinājumā, iet pie trenera sporta zālē un nekas pa 2 gadiem nav mainījies. Tikai matu krāsa.

  Tas ir tāds neliels atgādinājums, ka ar zināšanām un gribēšanu veiksmīgām pārvertībām vien ir par maz. Ir nepieciešami VISI 4 veiksmīgu pārvērtību elementi.

  Tieši tāpēc es izveidoju Slaiduma Dzinēju, kur tas viss ir apvienots, jo es gribu ne tikai tirgot programmas, bet es no sirds gribu, lai cilvēki sasniedz savus mērķus - izskatās, jūtās un dzīvo labāk.

  Tiekamies otrā pusē!

  Ar cieņu,

  Matīss Bārtulis

  Slaiduma autobusa šoferis

  P.S. Ja interesē, tad zini, ka Slaiduma Dzinējs ir KRIETNI lētāka programma par Pārvērtību Akadēmiju, bet tas, ko tu iegūsti, ir DAUDZ vairāk. Tāpēc arī Pārvērtību Akadēmijā neviens jauns dalībnieks vairāk ņemts netiek.

  Starp citu! Kā iet Slaidumiņiem, kuri jau "brauc" Slaiduma Autobusā?

  Tev būs savs personīgais Slaiduma Dzinēja konts ar lekcijām, ko tu varēsi skatīties, kad vien vēlēsies.

  Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem:

  Man nav PayPal konts. Ko man darīt?

  Lai veiktu maksājumu nav nepieciešams PayPal konts. Izmantojot PayPal, var veikt parastu maksājumu ar bankas kartiņu kā jebkur citur internetā. Noskaties šo instrukciju video.

  Man neizdodas veikt maksājumu ar bankas kartiņu. Kā rīkoties?

  Vispirms pārliecinies internetbankā, ka tavai kartiņai ir ieslēgti “Droši pirkumi internetā” un nav iztecējis derīguma termiņš. Ja nekādīgi neizdodas, sazinies ar mani.

  Ko man darīt, ja es nespēšu laikā noskatīties lekcijas?

  Nav tāds “laikā vai nelaikā”. Lekcijas un uzdevumi Slaiduma Dzinēja kontā parādās pakāpeniski pa nedēļām un katrs slaidumiņš skatās tās tad, kad var un darbojas savā tempā.

  Kad es varēšu sākt?

  Tiklīdz beigsies pieteikšanās Slaiduma Dzinējā, visi slaidumiņi tiks pievienoti slēgtajai Facebook domu biedru grupiņai (leksim iekšā Slaiduma Autobusā), kur būs tālākās instrukcijas.

  Nesen paprasīju Slaidumiņiem, cik ilgi viņi domāja pirms iestājās Slaiduma Dzinējā un vai kāds tagad nožēlo savu lēmumu?

  Uzmanību! Pieteikšanās programmā tiks slēgta pavisam 23. janvārī plkst 23:59!

  Slaidumiņ, Slaiduma Autobuss drīz aizbrauks! Izmanto iespēju un sāc pārvērvērtības!

  Dalītais maksājums
  eur147/mēn
  3 ikmēneša maksājumi
  Turpināt pārvertības