Slaiduma Challenge

Piedalies Slaiduma Izaicinājumā un atbrīvojies no LIEKĀ svara BEZ diētām, BEZ citām neveselīgām metodēm un BEZ MAKSAS!

Es vēlos reģistrēties »
70% Reģistrācija

Spied uz zemāk redzamās pogas, lai nekavējoties saņemtu uzaicinājumu uz slēgto Slaiduma Challenge grupiņu Facebook vēstulē:

Reģistrējoties, tu saņemsi arī ekskluzīvus jaunumus no Matīsa Bārtuļa, tanī skaitā padomus un stratēģijas kā izskatīties, justies un dzīvot labāk. Atraksties jebkurā laikā. Mūsu kontakti, privātuma politika.

UZMANĪBU! BEZMAKSAS izaicinājumā vietu skaits aizpildās ātri. Lai garantētu sev vietu 5. janvāra izaicinājumā, spied uz augstāk redzamās pogas un reģistrējies jau tagad!

arrow
 • Solis 1:

  Reģistrējies šodien BEZ MAKSAS un nekavējoties saņem ielūgumu Facebook vēstulē.

 • Solis 2:

  Seko norādēm Facebook vēstulē un pievienojies SLĒGTAI Facebook grupiņai, kur norisināsies visa rosība

 • Solis 3:

  5. JANVĀRĪ sāc pozitīvas pārvērtības ar pirmo Slaiduma Challenge ieteikumu un uzdevumu.

Līdz sākumam:

Pieņem izaicinājumu un 7 dienu laikā Tu...

 • Iemācīsies kā svara samazināšana fizioloģiski strādā un samazināsi apjukumu plašajā un pretrunīgajā informācijas pasaulē par svara samazināšanu un veselīgu dzīves veidu.
 • Pārvērtīsi savu ķermeni par tauku dedzināšanas "mašīnu" bez dietām, bez badošanās, bez sevis mocīšanas garos un neefektīvos treniņos.
 • Aktivizēsi sevī neizsīkstošu motivāciju un gribasspēku, lai vari neatlaidīgi virzīties pretim saviem mērķiem nepārtraukti nevis tikai jaunas nedēļas, mēneša vai gada sākumā.
 • Atbrīvosies no pirmajiem līdz pat 7 liekajiem kilogramiem veselīgā un patīkamā veidā (paritini lapu uz leju un apskaties kā ir gājis iepriekšējiem Slaiduma Challenge dalībniekiem)
 • Iegūsi zināšanas, kas noderēs tev visu turpmāko dzīvi, lai uzturētu sevi labā formā.
 • Uzlādēsies ar enerģiju, uzlabosi miega kvalitāti, samazinās kāri pēc našķiem un piedzīvosi citas pozitīvas pārmaiņas.

Lūk, kādas pārvērtības piedzīvo tie, kuri pieņem šo 7 dienu izaicinājumu...

Ir jautājumi? Te būs atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem:

Kas ir Slaiduma Challenge?

Slaiduma Challenge jeb Slaiduma Izaicinājums ir izglītojošs un aizraujošs veids kā spert pirmos soļus uz lielām un paliekošām pārvērtībam BEZ diētam un citām drastiskām metodēm. Slaiduma Challenge ir jau palīdzējis to izdarīt vairāk nekā 27000 cilvēku visā Latvijā.

Šī ir Tava iespēja uzzināt patiesību par to, kā svara samazināšana fizioloģiski strādā, atbrīvoties no pirmajiem līdz pat 7 liekajiem kilogramiem, iemācīties kontrolēt savu hormonālo vidi, uzlādēties ar motivāciju, enerģiju un dzīvesprieku.

Kā es varu pieteikties izaicinājumam?

Lai pieteiktos Slaiduma Izaicinājumā:

 1. Nospied uz lielās dzeltenās pogas šajā mājaslapā un reģistrējies Slaiduma izaicinājumam nospiežot uz zilās Facebook Messanger pogas (lai saņemtu ielūgumu).
 2. Dodies uz Facebook vēstuļu sadaļu un ver vaļā vēstuli no Fitnesa lapas.
 3. Seko norādēm vēstulē un pievienojies slēgtajai Slaiduma Challenge grupiņai, kura notiks visa rosība – LIVE video, diskusijas u.tml.
 4. Vienu dienu pirms izaicinājuma sākuma tu tiksi apstiprināts grupiņā. Lai varētu tevi apstiprināt pārliecinies, ka esi nospiedis pogu “+Pievienoties” (“+ join”) 7 dienu Slaiduma Challenge grupiņa.

Kā Slaiduma Challenge norisināsies?

Pēc reģistrācijas, tev būs iespēja pievienoties slēgtai Facebook domubiedru grupai, kur pulcēsies visi izaicinājuma dalībnieki. Visi vienā pozitīvā un iedvesmojošā vietā.

Katru dienu šajā grupiņā būs 1 LIVE video, kura laikā tu saņemsi vienkāršu, bet efektīvu ieteikumu un uzdevumu. Ja tu ņemsi ieteikumus vērā, pēc 7 dienām tu izskatīsies, jutīsies un dzīvosi labāk.

Gadījumā, ja netiksi uz video tiešraidi, tu varēsi to noskatīties ierakstā jebkurā sev izdevīgā laikā.

Kāpēc nepieciešams e-pasts?

Slaiduma Challenge Facebook grupa pēc 7 dienām tiks slēgta. Tāpēc programmas ietvaros visus bonusa materiālus, atgādinājumus un informāciju es nosūtīšu tev uz e-pastu, lai nepazūd. Ja tev ir alerģija pret e-pastiem, tu jebkurā laikā varēsi savu e-pastu atrakstīt no turpmāku ziņu saņemšanas ar vienu klikšķi.

Kāpēc tas ir bez maksas?

Ne visiem ir iespēja algot pārvērtību speciālistu, tāpēc es rīkoju bezmaksas Slaiduma Izaicinājumu, lai ikvienam dotu iespēju mācīties un ieviest dzīvē pozitīvas pārmaiņas.

Kam Slaiduma Challenge IR un NAV piemērots?

Slaiduma Challenge ir piemērots pozitīviem, pilngadīgiem (18+), fiziski veseliem cilvēkiem, kuri vēlas izskatīties, justies un dzīvot labāk un ir gatavi iemācīties ko jaunu un noderīgu un, kuri var atvēlēt sev 1 stundiņu dienā.

Slaiduma Challenge nav piemērots visiem pārējiem.

Vai atkārtoti var piedalīties?

Pagājušajā reizē mēs bijām tik daudz Slaidumiņi grupiņā, ka mēs “nokārām” Facebook.

Tāpēc šoreiz, lai nebūtu tehnisku aizķeršanos, izaicinājumā ir strikti ierobežots vietu skaits. Līdz ar to, grupiņā vispirms tiks apstiprināti tie, kuri piedalīsies pirmo reizi un tikai tad (ja būs vēl brīva kāda vietiņa) tie, kuri ir nolēmuši piedalīties atkārtoti. Tie, kuri jau ir piedalījušies jau vairāk nekā 3 reizes, apstiprināti netiek.

Piedaloties Slaiduma Izaicinājumā nav, ko zaudēt. Izņemot lieko svaru un iespēju piedalīties, protams. Nepalaid garām iespēju, reģistrējies!

Reģistrēties BEZ MAKSAS »
70% Reģistrācija

Spied uz zemāk redzamās pogas, lai nekavējoties saņemtu uzaicinājumu uz slēgto Slaiduma Challenge grupiņu Facebook vēstulē:

Reģistrējoties, tu saņemsi arī ekskluzīvus jaunumus no Matīsa Bārtuļa, tanī skaitā padomus un stratēģijas kā izskatīties, justies un dzīvot labāk. Atraksties jebkurā laikā. Mūsu kontakti, privātuma politika.

Līdz sākumam:

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Šajā lapā redzamie rezultāti ir diezgan tipiski, tomēr nevienam netiek nekas garantēts. Vienīgais, ko iespējams garantēt ir tas, ka nekas nemainīsies, ja tu neko nemaisīsi.

Visas tiesības aizsargātas | SixPack.lv kontakti, privātuma politika.