Kaspara pārvērtības

Iepazīsties. Šis ir Kaspars.

Kaspars pirms 3 mēnešiem iestājās Pārvērtību Akadēmijā. Un šodien, programmai beidzoties, gribu padalīties ar viņa pārvērtību stāstu.

Gan Kasparam, gan man, šis bija aizraujošs piedzīvojums. Kaspars bija izcils komandas biedrs man un domāju, viņš ir labs piemērs un iedvesmas avots tev.

Kaspars šo 3 mēnešu laikā paspēja ne tikai saderināties, “nodot uguņus” vecpuišu ballītē, ierasties uz vairāku draugu dzimšanas dienas un kāzu svinībām, palīdzēt brālim remontēt māju, iestāties augstskolā maģistra studijās, apciemot vecākus, kuri dzīvo 200km attālumā, bet arī ievērojami pārvērst savu dzīvesveidu un ķermeni.

Lai gan dzīve ir kā karuselis, lai gan dienā ir tikai 24 stundas, lai gan viss vienmēr neiet kā “pa sviestu”, tomēr tas nav šķērslis, lai uzlabotu savu dzīvesveidu, ķermeni un pašsajūtu.

Būsim atklāti, “Man nav laiks” ir tikai stulbs attaisnojums.

Nosūtīju Kasparam dažus jautājumus saistībā ar viņa pieredzi Pārvērtību Akadēmijā. Te būs atbildes…

Pastāsti, ko tu biji mēģinājis pirms Pārvērtību Akadēmijas?

Kopš vidusskolas beigšanas ar sportu un labu uzturu biju pārgājis uz Jūs.

Mans sports bija reizēm uz darbu aizbraukt ar velosipēdu. Pāris vakarus mēnesī ar draugiem apvienoties ielu vingrotāju grupiņā (saucās “dari kas ienāk prātā”). Vienreiz nedēļā ar kolēģiem uzspēlēt basīti, kas ir grūti, ja tev ir 103+ kg (slikts basketbols). Un reizēm ziemā paslēpoju ar distancenēm, bet arī tas ir mokoši ar tik lielu svaru.

Un, protams, kā nu bez iešanas uz kačalku ar sevis izgudrotu programmu, pēc kuras musīši aug pa minūtēm. Nope, tā ir tikai filmās.

Īsāk sakot…

Pirms Pārvērtību Akadēmijas biju mēģinājis visu ko, bet tagad saprotu, ka bez mērķtiecīgas pieejas, tas viss bija bezjēdzīgi.

Diētas neesmu ievērojis nekad. Tas man nebija jādara arī Pārvērtību Akadēmijas laikā, jo pareizu ēšanu neuzskatu par diētu. Es uzskatu, ka tās visas diētas ne pie kā laba nenovedīs. Vienīgi tik, cik pie veselības problēmām. Bet tas ir tikai mans viedoklis. Tie kas tās ietur, lai Jums veicas ;) :D

Kāds bija Kaspars pirms tam?

Pirms iestājos Pārvērtību Akadēmijā, es biju reāli slinks, apaļīgs mājāssēdētājs.

Neko negribējās darīt, nekur negribējās iet, nekas nepatika. Es biju īgņa.

Domāju visu laiku par to, ka līdz nākošajai vasarai uztrenēšos, bet nekā. Labi izskatījās tikai mati, jo tos grieza frizieris, bet ķermeni baroju es. Baroju labi…tuvu 105 kg biju uzbarojis.. Īsts latvietis.

Jutos noguris no dzīves. Pārvērtību Akadēmijas laikā sapratu, ka nogurums bija dēļ liekā svara.

Kaspara ziņa Whatsappā

Kas mainījās Kaspara dzīvē Pārvērtību Akadēmijas laikā?

Drēbes sāka palika lielākas. Beidzot varēju nopirkt sev jaunas bikses.

Sāku just, ka ikdienā paliek lieka enerģijas deva, līdz ar to kaut ko pēc darba sāk gribēties darīt (nevis tikai gulēt dīvānā). Vēlme darīt tagad ir liela. Cool!

Principā sāku justies beidzot kā normāls cilvēks. Nav vairs diskomforta sajūta par sevi kopumā. Tagad pat reizēm mājās staigāju bez maikas :D

Pa šiem 3 mēnešiem esmu kaut kur pazaudējis 15.2 kg un jūtos smaidīgs un pozitīvs.

Tagad uz dzīvi raugos citādāk. Esmu sapratis, ka ja tu kaut ko tiešām vēlies un tiešām kaut ko dari, lai to sasniegtu, tad tas ir izdarāms. Ar domāšanu vien nepietiek. Ir jāsāk darīt.

Vēl…uzzināju, ka man garšo griķi.

Kādas ir tavas domas par svara samazināšanu un veselīgu dzīvesveidu šodien?

Uzskatu, ka fiziskās aktivitātes un treniņi ir veids kā sevi uzturēt formā. Galvenais, lai cilvēkam pašam patīk tas, ko viņš dara. Tad arī rezultāti neizpaliks. Man personīgi tuvs ir komandas sports (basketbols).

Tagad esmu 100% pārliecināts, lai būtu rezultāts fiziskās aktivitātes noteikti jāsavieno ar pareizu uzturu.

Svara samazināšana ir forša, bet patiesībā nav tas nemaz TIK viegli, jo visapkārt ir tiiiiiiiik daudz garšīgu ēdienu, dzērienu, bet labo uzturvērtību tur ir maz.

Par ēdienu es tagad domāju citādāk. Galvā vienmēr atceros, kāds es biju. Vairs negribu tur atgriezties, tāpēc es tagad labāk izvēlos ko veselīgu, nevis junk food. Bet arī to reizēm vajag – pats zini.

Kā Tu uzzināji par Pārvērtību Akadēmiju?

Uzzināju no draudzenes, kas arī mudināja mani iestāties. Tā nu es nolēmu, varbūt tiešām, ja es kādam samaksāšu, būs lielāka motivācija piespiesties…

Jo viss, ko es mēģināju darīt vienītī, vienmēr beidzās ar… “Ai labi, gan jau vēl paspēšu, vai arī šodien man negribas, vai arī – davai aizbraucam uz maķīti :D”

Visvairāk motivāciju man deva tas, ka es pačekoju kā ir gājis citiem, kuri šajā programmā jau ir bijuši iepriekš.

Vai pēc programmas tev tagad nav bail, ka svars atgriezīsies?

Kaspara ziņa whatsappā

Bail nav, jo tagad es zinu, ko darīju nepareizi. Tagad domāšana ir citādāka.

Protams, ja ķersies atpakaļ pie vecās domāšanas un dzīvesveida, tad svars atgriezīsies. Bet tagad, paskatoties spogulī, atgriezties pie vecajiem ieradumiem vairs negribas. Turklāt, dzīvojot veselīgāk, man automātiski gribas darīt vairāk un labāk.

Vai tu ieteiktu Pārvērtību Akadēmiju draugam, kurš vēlas atbrīvoties no liekā svara?

Noteikti.

Pārvērtību Akadēmiju citiem ieteiktu kā pārbaudītu, labu variantu zināšanu gūšanai par to, ko labāk ēst, kad ēst, cik daudz ēst, kā pareizi sportot, cik daudz sportot, kā mainīt uzskatus par motivāciju un skatu uz dzīvi.

Svarīgi, ka ir kāds, kurš dod padomu brīžos, kad liekas, ka viss ir grūti un nekas nesanāks. Šajā gadījumā, tas esi tu, bet es jau tagad esmu piemērs tam, ko dari tu.

Pārvērtību Akadēmija tik tiešām ir efektīvs veids kā izskatīties, justies un dzīvot labāk.

Pārvērtību Akadēmija ir kā tālmācības kursi, kuros, nemācoties zaudētājs būsi tikai tu pats.. Un Tevi varētu dēvēt par pazudušo sirdsapziņu, kas pamodinās katra mēneša noteiktajā datumā :D

Lūk, kā izskatījās Kaspara svara samazināšana ciparos:

Kaspara svars

  • Svars iestājoties Pārvērtību Akadēmijā: 103.7 kg
  • Svara zudums 1. mēnesī: 7.8 kg
  • Svara zudums 2. mēnesī: 5.4 kg
  • Svara zudums 3. mēnesī: 2 kg
  • Svars pēc Pārvērtību Akadēmijas: 88.5 kg
  • Kopumā svars samazināts par: 15.2 kg

Trenera piebilde

Lai gan svara zudums Pārvērtību Akadēmijā ir tipisks, tomēr es nevaru garantēt identiskus rezultātus. Ir jāņem vērā, ka katrs mēs esam citādāks. Mums ir atšķirīga starta pozīcija, ķermeņa uzbūve, vielmaiņas īpatnības, ikdienas ritms, ieradumi, motivācijas līmenis.

Vēlies atbrīvoties no liekā svara, bet patstāvīgi netiec galā? Iestājies Pārvērtību Akadēmijā!

Informācijai: Pārvērtību Akadēmijā iestāties iespējams tikai dažas reizes gadā un ļoti ierobežotam cilvēku lokam. Pieteikšanās parasti tiek atvērta uz dažām dienām un vietu skaits aizpildās ļoti ātri.

Tāpēc, ja vēlies uzzināt pirmais, kad tiks atvērta nākamā pieteikšanās, reģistrējies gaidīšanas sarakstā vai izmanto Pārvērtību Formulu un sāc tievēt patstāvīgi jau šodien.